TV raspored danas

filmovi serije
05:58Ljubav u zaleđu
06:43TV kalendar
06:55Dobro jutro, Hrvatska
07:00Vijesti
07:05Dobro jutro, Hrvatska
08:00Vijesti
08:05Dobro jutro, Hrvatska
09:10Sve će biti dobro, Sve će biti dobro
09:52Vijesti iz kulture
10:00Vijesti
10:10Vrijeme
10:12Karavana knjiga na devama, dokumentarni film
11:05Dr. Oz
11:46TV kalendar
12:00Dnevnik 1
12:15Sport
12:18Vrijeme
12:20Jezik za svakoga
12:32Znaj da te volim, telenovela
13:18Roditelji i djeca
14:01Skica za portret
14:21Vijesti iz kulture
14:30Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
14:40Vrijeme
14:43Kuba, dokumentarni film
15:28U registraturi, dramska serija
16:35Manjinski mozaik: Ples za dvoje
16:52Eurovijesti
17:00Vijesti
17:10Vrijeme
17:12Navrh jezika
17:15Hrvatska uživo
18:00HAK - Promet info
18:03Večer na 8. katu: Književnost na tanjuru
18:51Stipe u gostima
19:30Dnevnik
19:57Sport
20:02Vrijeme
20:04Loto 7-39
20:12Što je muškarac bez brkova, TV serija
20:59Australski vremeplov: Veliki otok, dokumentarna serija
21:53Prijatelji, ljubavnici, drame, serija
22:42Dnevnik 3
23:02Sport
23:05Vrijeme
23:07Vijesti iz kulture
23:19Gluhi barut
01:08U registraturi, dramska serija
02:13Australski vremeplov: Veliki otok, dokumentarna serija
03:05Manjinski mozaik: Ples za dvoje
03:20Vijesti iz kulture
03:27Jezik za svakoga
03:37Drugi format: Jo Nesbo
04:17Večer na 8. katu: Književnost na tanjuru
06:00Prkosna ljubav, telenovela
06:43Prkosna ljubav, telenovela
07:26Hello Kitty i prijatelji
07:52Ezopovo kazalište, crtani film
08:02Campi-Campi, crtana serija
08:26TV vrtić: Kasica prasica
08:37Loona od balona, drama za djecu
08:52Papreni detektivi, serija za djecu
09:18Život s Derekom
09:40H2O! Uz malo vode, serija za djecu
10:04Merlin
10:50Mućke 5B: Kraljevski fleš, humoristična serija
11:51Jednostavne večere s Nigelom Slaterom, dokumentarna serija
12:21Žuti marker: Dobrodošli u Apsurdistan, talk show
12:50Little Big Top, američki film
14:13Hot spot: Buđenje - Ne govori više
14:17Plesni izazov, serija za mlade
14:39Plesni izazov, serija za mlade
15:02Lovci na natprirodno, serija
15:43Dva i pol muškarca
16:04Dva i pol muškarca
16:24Kuhajmo zajedno: Zapečene punjene paprike, emisija pod pokroviteljstvom
16:30Regionalni dnevnik
16:56Naši dani - priče o hrvatskom rocku, glazbeno-dokumentarna serija
17:48Dobra žena
18:30Priče o avetnjacima, dokumentarna serija
18:52Priče o avetnjacima, dokumentarna serija
19:16Slatki svijet Charlyjevih anđela, dokumentarna serija
19:44Glazba, glazba...
19:54Hot spot: Silente - Morski ljudi, morske žene
19:58I to je to, crtani film
20:10Nogomet, LP: Aalborg - Dinamo, 1. pol.
21:00Sportska popuna
21:15Nogomet, LP: Aalborg - Dinamo, 2. pol.
22:07Redeemer, američki film 86
23:36Zakon i red: Odjel za žrtve, serija
00:18Kalifornikacija
00:46Ludnica u Clevelandu, humoristična serija
01:07Noćni glazbeni program - spotovi
03:16Noćni glazbeni program: Mladi talenti 4+1
04:01Noćni glazbeni program: Portret umjetnika: Nikša Bareza u Chemnitzu
04:44Noćni glazbeni program: Majstorski ciklus: SO HRT_a i maestro Nikša Bareza
06:00inMagazin
06:35Sutkinja Maria Lopez
07:00Traktor Tom, crtana serija
07:25Pčelica Maja, crtana serija
07:50TV izlog
08:05Ninja ratnici
08:35TV izlog
08:50Zauvijek susjedi
10:00inMagazin
10:45Draguljareva kći
12:20Toscana
13:29PBZ financijska edukacija
13:30Navy CIS
14:20Navy CIS
15:10Ninja ratnici, serija
15:40Zauvijek susjedi
17:00Vijesti Nove TV
17:25inMagazin
18:10Ljubav, vjera, nada
19:10PBZ financijska edukacija
19:15Dnevnik Nove TV
20:05Draguljareva kći
21:40Toscana
22:50Večernje vijesti
23:10Ukradena priča
01:05Nepoznati
02:30Ratna bolnica
03:15Astro savjetnik, tarot show
04:15Ratna bolnica
05:00Sutkinja Maria Lopez